IC Energy of Rainbow Valley, CZ

narozena: 8.10.2006
barva: modrá s bílou mramorovana
ems: a 09 22

otec:
Woodwalkers Venture Velliers
matka:
IC Beauty Desireé of Rainbow Valley

Vrhy: B, C, E

 


Rodokmen:

Woodwalkers Venture Velliers

Summerplace Xenon Shirkan of Summerplace
Summerplace Virginia
Woodwalkers Jolanda Unicat Buster
Woodwalkers Chelsea

IC Beauty Desireé of Rainbow Valley

GIC Super-Star Jesco EC-DGC Quentino of Magic Lake
IC Thunderball Bellis
Beauty Angelina Main Bastet IC Aladdin of Atte Ros
CH Lamiglowka Duch Ekstazy

Zdraví:

DNA testy HCM(A31P)  N/HCM 2008
Biofocus - bukální stěr
HCM(A74T) N/N 2008 Biofocus - bukální stěr
USG vyšetření HCM bez nálezu
2012
MVDr. L. Hrib
bez nálezu 2014 MVDr. L. Hrib
PKD      

Galerie:

       
       

Výstavy:

titul Best in Variety nominace Best in Show
CHAMPION  8x 10x 9x

 

kdy kde posuzovatel známka BIV nominace BIS speciální výsledek
27.10.2007 Bratislava Ottino Mario Ex3        
14.10.2007 Ostrava Scholer H.-G. Ex2        
13.10.2007 Ostrava Rautio Kristiina Ex2        
30.9.2007 Liberec Rechowicz Maria CAGCIB        
29.9.2007 Liberec Anciau Lili CAGCIB        
23.9.2007 Wels Burani Laura CAGCIB        
22.9.2007 Wels Veland Anne CACIB        
16.9.2007 Bratislava MVDr. Mahelková Květa Ex2        
15.9.2007 Bratislava Kytlerová Jitka CACIB        
2.9.2007 Chodová Planá MUDr. Říhová Marie CACIB   nominace BIS  
1.9.2007 Chodová Planá Němcová Berta CAC   nominace BIS  
19.8.2007 Ostrava Chadaj M. CAC BIV nominace BIS  
18.8.2007 Ostrava Kytlerová Jitka CAC   nominace    
5.8.2007 Olomouc MVDr. Mahelková Květa Ex1        
4.8.2007 Olomouc Kytlerová Jitka Ex2        
15.7.2007 Ústí nad Labem Milcent Francoise Ex1 BIV nominace BIS  
14.7.2007 Ústí nad Labem MVDr. Mahelková Květa Ex1        
24.6.2007 Brno Ing. Mahelka Bohumír Ex1        
3.6.2007 Ústí nad Labem Vestjens CACJ-non FIFe   nominace BIS Best of Best
3.6.2007 Ústí nad Labem Ivánková Soňa Ex1        
2.6.2007 Ústí nad Labem Němcová Berta CACJ-non FIFe BIV nominace BIS Best of Best
2.6.2007 Ústí nad Labem Rautio Kristiina Ex1 BIV      
13.5.2007 Most Němcová Berta Ex1 BIV      
12.5.2007 Most Ing. Mahelka Bohumír Ex1 BIV      
22.4.2007 Mnichov Platz A. Ex1 BIV      
1.4.2007 Hradec Králové Kurkowski Albert Ex1   nominace BIS  
31.3.2007 Hradec Králové Ing. Šanda Martin Ex1 BIV nominace BIS  
11.3.2007 Praha Burani Laura Ex1   nominace BIS  
10.3.2007 Praha Ing. Šanda Martin Ex1        

Michaela Janků

Nelahozeves
vingilot@vingilot.cz