SC Darjeeling of Vingilot, CZ DVM

narozen: 7.7.2008
barva: černá tygrovaná
ems: n 23

otec:
CH Table Dancer of Black Youcon Cats
matka:
I´m Hope of Beyrouth, CZ

Vrhy: H, L, M, N

PAWPEDS


Rodokmen:

CH Table Dancer of Black Youcon Cats (CCB), JW

Halloween of Black Youcon Cats
CH Casanova of Koi Pond
Blue Berry of Youcon Cats
CH Kissy of Koi Pond
CH Langstteich´s Incognito
IC Tokahee of Magic Cottage

IC I´m Hope of Beyrouth, CZ

IC Beyrouth Cat Cabaret, PL, JW
IC James Bond Klapouch, PL
CH Maxi Alwaro, PL
Paradise Island´s Sweet Dream (TICA)
Racoone´s Gringo
Lamocoon´s Samantha

Zdraví:

DNA testy HCM(A31P) N/N
2008
Biofocus - bukální stěr
N/HCM 2012 Animal DNA Laboratory - bukální stěr
PKD1 N/N 2012 Animal DNA Laboratory - bukální stěr
SMA N/N 2012 Animal DNA Laboratory - bukální stěr
PKDef brzy    
USG vyšetření HCM bez nálezu 2012
MVDr. Hrib
bez nálezu 2014 MVDr. Hrib
PKD bez nálezu 2014 MVDr. Hrib

Galerie:

 
   
       

Výstavy:

titul Best in Variety nominace Best in Show Best of Best
SUPREMECHAMPION 26x 23x 9x 4x

 

kdy kde posuzovatel známka BIV nominace BIS speciální výsledek
29.10.2011 Poznań Ottino Mario HP        
16.10.2011 Praha Němcová Berta HP BIV nominace    
15.10.2011 Praha Sattler Waltraud HP BIV nominace BIS Best of Best
18.9.2011 Bratislava Steinhauser Elisabeth HP BIV      
17.9.2011 Bratislava MVDr. Mahelková Květa CACS BIV nominace    
25.5.2011 Tulln Sneum Hanne Sofie CACS BIV nominace    
24.5.2011 Tulln Ing. Šanda Martin CACS        
6.3.2011 Praha Sjödin Annette CACS        
5.3.2011             Kočka roku 2010 - 3. místo
5.3.2011 Praha Edström Michael CACS   nominace    
28.11.2010 Kladno Němcová Berta CACS BIV      
27.11.2010 Kladno Pahl Nurit CACS       Nejlepší chovný pár s Flauto
17.10.2010 Praha Grob Gina CACS   nominace BIS Best of Best
16.10.2010 Praha Burani Laura CACS   nominace BIS Best of Best
5.9.2010 Chodová Planá Sagurski Dietmar CAGCIB BIV      
4.9.2010 Chodová Planá MVDr. Mahelková Květa CAGCIB   nominace    
8.8.2010 Bratislava Shchukin Aleksey CAGCIB BIV      
7.8.2010 Bratislava Ivánková Soňa CAGCIB        
1.8.2010 Praha Vinkel M CAGCIB BIV nominace    
31.7.2010 Praha Lind Bette CAGCIB        
18.7.2010 Ústí nad Labem Ing. Šanda Martin CAGCIB BIV nominace BIS  
27.6.2010 Brno Roca-Folch Yan Ex2        
26.6.2010 Brno Rautio Kristiina Ex2        
21.3.2010 Praha Brambila Fabio CAGCIB BIV nominace BIS  
7.3.2010 Wieselburg Rižnar-Rešetič Vesna CACIB BIV nominace BIS  
6.3.2010 Wieselburg Steinhauser Elisabeth CACIB        
28.2.2010 Manětín Ivánková Soňa CACIB        
27.2.2010 Manětín Němcová Berta CAC        
14.2.2010 Praha Kneifel Angelika CAC        
13.12.2009 Praha Roca-Folch Yan Ex1 BIV      
16.5.2009 Most Ing. Šanda Martin CAC   nominace    
3.5.2009 Žilina Vinkel Marina Ex1 BIV nominace    
2.5.2009 Ostrava Burani Laura Ex1 BIV nominace    
1.5.2009 Cieszyn Comorio Luigi Ex1 BIV      
12.4.2009 Hradec Králové Němcová Berta Ex1   nominace    
11.4.2009 Hradec Králové Ing. Mahelka Bohumír EX1 BIV nominace    
22.3.2009 Praha Ing. Šanda Martin Ex1 BIV nominace BIS  
21.3.2009 Praha Komissarova Olga Ex1 BIV      
1.3.2009 Bratislava Reijers Erik Ex1 BIV      
28.2.2009 Bratislava Selassa Lee Ex1 BIV nominace BIS Best of Best
15.2.2009 Praha Edstrom Anne-Gro Ex1        
14.2.2009 Praha Ing. Šanda Martin Ex1        
1.2.2009 Plzeň Němcová Berta Ex1 BIV nominace BIS  
25.1.2009 Bratislava MVDr. Mahelková Květa Ex1 BIV      
24.1.2009 Bratislava Steinhauser Elisabeth Ex2        
11.1.2009 Ostrava Voehringer Rolf Ex2        
10.1.2009 Ostrava Ottino Mario Ex3        
14.12.2008 Praha Krogh Mina Ex1 BIV nominace    
7.12.2008 Olomouc Sjödin Annette Ex1 BIV nominace    
6.12.2008 Olomouc Steinhauser Elisabeth Ex1   nominace    
30.11.2008 Nitra Di Chio Alessandro Ex1        
29.11.2008 Nitra Beccari Tatjana Malga Ex2        
22.11.2008 Praha Ing. Šanda Martin Ex1        
16.11.2008 Pardubice Němcová Berta Ex1 BIV nominace    
19.10.2008 Praha Reiter Helene Ex3        
18.10.2008 Praha Saarela Veikko Ex3        

Michaela Janků

Nelahozeves
vingilot@vingilot.cz